Cyberpunk 2077 čaká veľká aktualizácia a nové DLC

Odoberaj novinky cez  Google News
Cyberpunk 2077 mody
Zdroj: PlayStation, spawn.sk

Verzia hry Cyberpunk 2077 pre súčasnú generáciu konzol vyjde spolu s veľkou aktualizáciou a ďalším DLC. Oznámilo to štúdio CD Projekt Red v tlačovej správe. Tento rok však už neuvidíme nič z toho. Poľské štúdio nás novým obsahom, vylepšenou verziou a aktualizáciou poteší až začiatkom budúceho roka. Tento oznam je súčasťou tlačovej správy, v ktorej sa okrem iného hovorí aj o finančných výsledkoch firmy za posledný rok. Ten bol úspešný.

Ak vyberieme dôležité informácie zo správy, dozvieme sa, že nová veľká aktualizácia pre Cyberpunk 2077 je vo vývoji a tvrdo sa na nej pracuje. Vyjsť by mala počas prvých troch mesiacov fiškálneho roka 2022/23. To znamená v mesiacoch marec, apríl a máj. Aktualizácia vyjde na všetky platformy, na ktorých vyšiel aj Cyberpunk. Nebude to teda iba pre verziu hry pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Spolu s touto aktualizáciou má vyjsť aj verzia pre súčasnú generáciu konzol. Tá mala pôvodne vyjsť ešte v tomto roku, no štúdio sa rozhodlo vziať si o niečo viac času na jej vývoj. V prípade Cyberpunku je to dobré rozhodnutie. Na záver sa spomína ďalšia dôležitá vec, ktorá bude hráčov určite zaujímať. Nové DLC do hry. Aj to je už vo vývoji no štúdio CD Projekt Red je v tomto prípade veľmi stručné a okrem toho, že na ňom pracujú neposkytli iné informácie.

Pre Cyberpunk 2077 to bola dlhá cesta plná chýb a sklamaných hráčov. Napriek tomu sa štúdiu podarilo hru ako-tak zachrániť a už teraz sa môže pýšiť pozitívnymi recenziami od nových hráčov na Steame. Prečítať si môžete aj našu recenziu, v ktorej sme sa naozaj kritickým okom na Cyberpunk pozreli. Napriek tomu vyviazol s relatívne dobrým hodnotením.