Crytek oznámil Crysis Remastered Trilogy

Odoberaj novinky cez  Google News
Crysis Remastered Trilogy vyjde na jeseň
Zdroj: cgmagonline.com

V nedávnom článku sme vás informovali o tom, že sa pravdepodobne chystá remaster druhého dielu Crysis. Crytek včera oznámil, že chystá dokonca vydať rovno celú kolekciu. Crysis Remastered Trilogy vyjde pre konzoly a PC na jeseň tohto roku. Informácie priniesol portál VG247.

Trilógia bude obsahovať remaster verzie hier Crysis, Crysis 2 a Crysis 3 single player. Hra bude optimalizovaná v spolupráci so spoločnosťou Sabre Interactive. Balík troch hier bude k dispozícii na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a pre PC. Hra pôjde ešte plynulejšie na novej generácii konzol PS5 a Xbox Series X/S.

Pre tieto platformy je teraz k dispozícii Crysis Remastered. Remastre Crysis 2 a Crysis 3 budú tiež dostupné osobitne. „S radosťou vám oznamujeme, že tieto ikonické hry Crysis sa vracajú v jednom balíku pre novú generáciu hardvéru,“ uviedol Steffen Halbig, vedúci projektu. „Každá hra je vylepšená tak, aby sa hrala a vyzerala krásne na dnešných platformách. Prináša ten najlepší zážitok z hry Crysis pre nováčikov v našej klasickej franšíze alebo pre hráčov, ktorí si chcú prežiť dobrodružstvo znovu.“

Crysis Remastered Trilogy vám umožní prejsť celým dejom od samého začiatku. S týmto balíkom typu „všetko v jednom“, sa pripravte, že vás hra zavedie od severokórejských ostrovov až po New York. Vaším cieľom je zachrániť ľudstvo pred smrtiacim vírusom a vo finále budete na misii za odplatou, aby ste odhalili pravdu o C.E.L.L.

Nie je pochýb o tom, že Crytek týmto vyhlásením potešil fanúšikov tejto hernej série po celom svete. Avšak rovnako potešujúce je aj to, že hry budú môcť získať aj nových fanúšikov, ktorých odrádzala možno grafika, alebo aj to, že o tejto hernej sérii netušili. Na presný dátum vydania si však ešte budeme musieť počkať.