Crysis Remastered bude mať na Xbox One X viac grafických módov

Odoberaj novinky cez  Google News
Crysis Remastered
Zdroj: crysis.com

Do vydania úplne nového, remastrovaného Crysisu pod názvom Crysis Remastered nám ostáva už len niekoľko dní. Najvyšší čas pozrieť sa, čo táto hra dokáže po grafickej stránke a to na jednej z najvýkonnejších konzol zatiaľ. Tentoraz sa predvedie Xbox One X.

Skupina pod názvom Digital Foundry nedávno zverejnila video, v ktorom sa ponorili do hrania hry na konzole Xbox One X. Crysis Remastered nám ponúkne rôzne grafické módy, pokiaľ ide o túto konzolu. Môžete dať prednosť skvelej grafike, ktorá vám vyrazí dych v rozlíšení 4K. Na druhú stranu, musíte sa uspokojiť s 30 fps.

Alebo máte ďalšiu možnosť, uspokojiť sa s klasickým FullHD rozlíšením, ale hra vám pobeží na 60 fps. Aj FullHD možnosť ponúka pekné a detailnú grafiku, ale sústredí sa viac na plynulosť hry, než na vizuál. Xbox One X ponúkne pri tejto hre aj ray-tracing, ktorý pobeží softvérovo. Za cieľ si tento krok dáva priblížiť sa graficky k dnešným hrám bez straty plynulosti hry a bez vysokých nárokov na hardvér.

Digital Foundry zatiaľ zverejnili iba video, ktoré vidíte vyššie. Ďalšieho a ešte viac detailného by sme sa mali podľa ich slov dočkať tesne pred dátumom vydania. Crysis Remastered vychádza 18. septembra na PC, PS4 a Xbox One. Hráči na Nintendo Switch si hru užívajú už od júla. Na Switchi hra funguje až prekvapivo dobre a plynulo.

V prípade PC verzie hry sa pripravte na Epic Store. Crysis Remastered tam bude ako exkluzívny titul a pridá sa tak k ďalším, ktoré si Epic získal na svoju stranu. Čo sa týka hardvérových požiadavok na váš počítač, tie nie sú až také vysoké. Žiadny modernejší herný počítač by s hrou nemal mať najmenší problém.