Control výjde na Steam-e 27. augusta a v zníženej cene

Odoberaj novinky cez  Google News

Hra vyšla ešte v roku 2019 na Epic Games Store ako exkluzivita. Za ten dlhý čas sa Epic Games Store posunul len k lepšiemu. Aj teraz testovacia verzia obchodu obsahuje nové funkcie ako sú napríklad achievementy a ešte aj komunitné módy. To, že je hra stále len na Epic Games však už nepotrvá dlho, pretože Remedy a 505 Games nedávno oznámili, že hra vychádza 27. augusta na Steame. Pre zaujímavosť presne v tento deň vyšla aj na Epic-u v roku 2019.

Steam však vydá Ultimate edíciu, ktorá obsahuje základnú hru, aktualizácie, Expeditions a photo mód a aj dve rozšírenia Foundations a AWE (Alan Wake Expansion), ktoré výjde v deň vydania na Steam-e.

Teraz má však opäť Steam pred Epic-om navrch. Ak sa pýtate prečo, tak z toho dôvodu, že Ultimate edícia vychádza na Steam spomínaného 27. augusta, na Epic Games Store výjde až 10. septembra.

Tí, čo čakali až doteraz, budú spokojný. Okrem toho, že hra výjde konečne aj na Steame pre tích, čo Epic bezdôvodne nenávidia, dostanú hru za zníženú cenu. Malo by ísť približne o 39,99€, kde naopak, cena na Epic-u sa stále drží na 59,99€.

Zdroj: PC Gamer, Steam, Epic Games Store