fbpx

Civilization VI Anthology edícia je za špeciálnu cenu

Odoberaj novinky cez  Google News
Civilization VI Anthology edícia
Zdroj: civilization.com

Spoločnosť 2K oznámila, že Sid Meier’s Civilization VI Anthology edícia je práve k dispozícii za špeciálnu cenu 49.99 dolárov. Civilization VI Anthology je perfektným vstupom do strategického sveta pre všetkých, ktorí ešte túto hru nevyskúšali.

Civilization VI Anthology edícia obsahuje

  • Základnú hru
  • rozšírenie Civilization VI – Rise and Fall
  • rozšírenie Civilization VI – Gathering Storm
  • Civilization VI – New Frontier Pass
  • všetky DLC zahŕňajúce Civilization VI – Poland Civilization & Scenario Pack, Civilization VI – Vikings Scenario Pack, Civilization VI – Australia Civilization & Scenario Pack, Civilization VI – Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack, Civilization VI – Nubia Civilization & Scenario Pack and Civilization VI – Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack

Cena sa neskôr zvýši na 99,99 dolárov a pozdejšie v tomto roku dorazí hra aj na konzoly Xbox ONE, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Pokiaľ si hru zakúpitze tak nekupujte balíčky samostatne, inak vám budú účtované. Táto špeciálna “cena” začína práve dnes v Epic Games Store a končí 24. júna.

Civilization je kritikmi uznávaná séria ťahových strategických hier. Tvorcom pôvodnej hry a jej základných princípov je Sid Meier, ktorý je taktiež autorom mnohých ďalších titulov ako NATO Commander, Pirates či Railroad Tycoon. Jej šieste pokračovanie vzniklo pod taktovkou Firaxis Games a hra bola vydaná spoločnosťou 2K. Základná hra obsahuje až 19 civilizácii a to ešte v základnej hre. Civilizácia aztékov bola pridaná 9 dní po oficiálnom vydaní hry.