Chystá sa film Ghost of Tsushima, režisérom je známe meno

Odoberaj novinky cez  Google News
Ghost of Tsushima
Zdroj: PlayStation.com, Spawn.sk

Spoločnosti Sony Pictures a PlayStation Productions pripravujú film založený na hre Ghost of Tsushima. Upozornil na to dnes portál Deadline vo svojej správe. Napĺňajú sa tak slová Sony, keď pred nejakým časom vyhlásili, že v príprave majú niekoľko projektov. Či už filmových alebo seriálových.

Režisérom bude známe meno, ktoré môžme poznať z filmov John Wick – Chad Stahelski. Ten bude pracovať po boku producentov Alex Young a Jason Spitz. Na natáčanie bude dohliadať Peter Kang, jeden z vývojárov hry zo štúdia Sucker Punch Productions. Štúdio bude zároveň pôsobiť ako jeden z výkonných producentov celého filmu a na celý priebeh dohliadať. Teoreticky sa tak nemusíme báť žiadnych “nečakaných zvratov v príbehu”, ako to v prípade filmov založených na hrách býva.

Film by mal sledovať príbeh hry Ghost of Tsushima tak, ako ho poznáme. Takže hlavnou postavou bude samuraj Jin Sakai a jeho úlohou bude, podobne ako v hre, oslobodiť ostrov Tsushima. “Sme nadšení zo spolupráce s Chadom a 87Eleven Entertainment a z toho, že vám môžeme priniesť Jinov príbeh na filmové plátno,” hovorí Asad Qizilbash, šéf PlayStation Productions. “Veľmi radi pracujeme s ľuďmi ako je Chad, ktorí majú vášeň pre naše hry a zabezpečia, že sa fanúšikovia dočkajú kvalitného spracovania.”

Medzi najznámejšie projekty režiséra patrí už spomínaný John Wick. Režíroval všetky diely a film sa teší obrovskej popularite. Pripravuje dokonca aj štvrté pokračovanie, ktoré by sa do kín malo dostať v budúcom roku. Momentálne nie je jasné, ako ďaleko je natáčanie a celková produkcia filmu Ghost of Tsushima. taktiež neexistuje žiadny oficiálny dátum premiéry. Nateraz nám musí stačiť len to, že sa chystá.