Chernobylite vyjde aj na PlayStation 5

Odoberaj novinky cez  Google News
Chernobylite
Zdroj: thefarm51.com

Verzie aktuálnej generácie taktiež pridajú dva nové grafické profily: 4K 30 FPS a 1080p 60 FPS. Aktualizácia PS5 pridá funkcie pre ovládače DualSense, ako sú pokročilé vibrácie a adaptívne spúšte, rovnako ako kompatibilita s funkciou PlayStation Activity Card. Nebude chýbať ani ray tracing a grafické vylepšenia.

Blue Flames, čo je prvé zo štyroch plánovaných rozšírení obsahu na rok 2022, bude k dispozícii pre všetky platformy. Blue Flames ponúkne bezplatnú aktualizáciu obsahu, novú zbraň v podobe kuše (Silent Assassin) a balíček plateného obsahu. Aktualizácia obsahu “Memories of You” umožní hráčom dozvedieť sa viac o osudovom príbehu Tatyany a Igora prostredníctvom nových udalostí a zberateľských predmetov.

Chernobylite je sci-fi survival hra vyvinutá štúdiom The Farm 51 a vydaná na PC ešte v júli 2021. V septembri toho istého roku vyšli aj konzolové verzie pre PS4 a Xbox ONE. Očakávané current-gen konzolové verzie (PS5, Series X a Series S) Chernobylite budú k dispozícii 22. apríla 2022.