Capcom zrejme chystá ďalšiu veľkú hru zo sveta Resident Evil

Odoberaj novinky cez  Google News
RE Revelations 2
Zdroj: ign.com

Informácie o pokračovaní hernej série Resident Evil Revelations nie sú podľa najnovších správ až tak zcestné. Táto séria bola považovaná za najlepšiu odhliadnuc od hlavnej série. Podľa najnovších informácii sa fanúšikovia môžu začať tešiť, lebo na ceste je pravdepodobne jej pokračovanie, Resident Evil Revelations 3.

Dusk Golem, interný pracovník spoločnosti Capcom, ktorý má dobrú povesť najmä v oblasti Resident Evil, na Twitteri prezradil, že vydavateľ pracuje na treťom pokračovaní už štyri roky. Podľa nich bude hra vydaná do jedného roka po Resident Evil Village.

Mohli by sme sa jej tak teoreticky dočkať ešte v tomto roku, čo by dávalo zmysel aj z pohľadu, že značka oslavuje svoje 25. narodeniny. Ak by sa však tak nestalo, s určitosťou sa ho dočkáme začiatkom roka 2022. Z pochopiteľných dôvodov Capcom nechce o tejto hre zatiaľ hovoriť. Nechce totižto odniesť pozornosť od Resident Evil Village, ktorý je blízko vydania.

S určitosťou však bude odhalený ešte v tomto toku. Dusk Golem však poukazuje na to, že v skutočnosti nemusí ísť o hru Resident Evil Revelations 3. Tento titul je totižto interne známy ako Resident Evil Outrage a má údajne rozpočet na úrovni Village. To by mohlo byť dôvodom prečo by spoločnosť Capcom nechcela tento titul spájať so sériou Revelations.

Dusk Golem tiež predpokladá, že hra bude na určitý čas exkluzívna pre Nintendo Switch, než dorazí na iné platformy. Čo sa dá celkom očakávať vzhľadom na to, že hra je na podobnej úrovni ako titul Code Veronica. Informácie priniesol portál VG247.

Aj keď sa úniky Dusk Golema v minulosti preukázali ako správne, v súčasnosti je najlepšie brať všetky nepotvrdené fámy s rezervou. Za zmienku tiež stojí, že aj keď sa hra neobjavuje v nedávnom veľkom úniku Capcomu, mohlo by ísť o jeden z projektov, na ktoré odkazujú ich krycie mená.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Hra Silent Hill
Dočkáme sa rovno dvoch nových Silent Hill hier?