Call of Duty Warzone prišlo o vozidlá v hre

Odoberaj novinky cez  Google News
Call of Duty Warzone
Zdroj: Callofduty.com a Spawn.sk

Počas uplynulých dní si hráči v Call of Duty: Warzone všimli neprehliadnuteľný a strašný glitch, ktorý spôsobovali vozidlá v hre. Podľa VG247 sa Infinity Ward rozhodlo odstrániť vozidlá z hry. To všetko z dôvodou, že neposkytoval ani len výhody tým, čo ho zneužívali, ale kazil hru všetkým prítomným.

Použitím ktoréhokoľvek vozidla a opustením bojovej zóny spôsobil glitch pád celého servera. Vďaka čomu nasledovalo vyhodenie všetkých zúčastnených hráčov späť do lobby. Dobrou správou je, že IW nezaháľalo a vozidlá promptne odstránilo, aby sa predišlo takémuto spôsobu zneužívania glitchu s vozidlami. Kedy sa však vozidlá vrátia späť do hry je otázne.

V minulosti však už vypnutie automobilov a vrtulníkov v Call of Duty: Warzone niekoľkokrát prebehlo. Samozrejme nie v takej miere a ešte tobôž z takého absurdného dôvodu, ktorý by spôsoboval pád zápasu. Väčšinou sa veci vrátili späť do normálnu v priebehu niekoľkých dní. Či je to aj tento prípad a či tak špecifickú závažnú chybu dokážu odstrániť, je otázne. Musíme si počkať. Samotný glitch si môžete pozrieť na samotnom videu nižšie.