Call of Duty Warzone dostane nového operátora

Odoberaj novinky cez  Google News
Zdroj: Ign.com a Spawn.sk

O koho ide?

Vo svojej tlačovej správe spoločnosť Activision uviedla, že herec je „vášnivý hráč“ a konkrétne aj fanúšik série Call of Duty. Postava operátora, ktorého má herec hrať je bývalým talianskym vojakom zvláštnych jednotiek. Operátor má vzhľad ako z divokého západu, ktorý má odrážať hercovú lásku k talianským westernovým filmom.

Byť postavou v Call of Duty bolo vždy mojím tajným snom,“ uviedol vo svojom vyjadrení. „A neexistujú slová, ktoré by opísali vzrušenie z tejto príležitosti prepožičať svoj hlas a výzor operátorovi. Tiež sa mi páči pocta talianským westernom, ktorú prostredníctvom tohto operátora dostali. Keď si pomyslím, že s mojou postavou budú môcť hrať milióny hráčov, cítim sa polichotený a nad mieru spokojný.

Nový operátor CoD Warzone sa má volať Morte a bude ho hrať taliansky rapper Fabio Rovazzi. Postavu si môžete kúpiť v hernom obchode už od dnešného dňa. Rovazzi zdokumentoval svoje skúsenosti s tvorbou postavy v nasledujúcom videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Nezabudnite, včera sme vám priniesli správu, že z Call of Duty Warzone boli odstránené vozidlá, ktoré hráči zneužívali na použitie glitchu, ktorý spôsoboval pád serveru.

Spomínané video

Zaujímavý článok
Nová rada U.2 NVMe SSD diskov Ghost Tree
Kingston predstavuje nový rad NVMe SSD diskov