Call of Duty: Warzone doplní nukleárna udalosť

Odoberaj novinky cez  Google News
Udalosť v hre Call of Duty: Warzone
Zdroj: Reddit

Koniec zombie apokalypsy sa v Call of Duty: Warzone pomaličky blíži ku úspešnému koncu. Oficiálny príspevok na sociálnej sieti Twitter oznámil, že 21.apríla bude vo Warzone veľký deň. Bohužiaľ, neprezrádza nič konkrétne, ale pridáva na konci videa záhadný popis. Čo môžu hráči vo Warzone teda očakávať?

Je viac než pravdepodobné, že ide o takzvanú nukleárnu udalosť Warzone, ku ktorej sa aktuálna invázia zombie už nejaký čas blíži. Activision dokonca poslal karty a prilby rôznym známym osobnostiam z herného sveta, ktoré ohlasujú nadchádzajúcu udalosť a tiež poukazujú na rovnaký deň. To znamená, že do Warzone sa chystá niečo naozaj veľké.

Pretože zombie zamorujú stále viac miest vo Verdansku, neostáva nič iné len vypustiť rakety aby zničili postihnuté oblasti. Alebo takpovediac očistili ich od nákazy. Podľa všetkého to bude ďalšia hrateľná udalosť, podobná tej, ktorá minulý rok odštartovala odhalenie studenej vojny v hre Black Ops. Je totiž bežnou praxou, že hry Call of Duty na seba navzájom odkazujú a vývojári sa už skôr vyjadrili, že celý svet Call of Duty bude nejakým spôsobom spojený s battle-royale hrou Warzone. Je to hlavne z toho dôvodu, aby bol Warzone na trhu čo najdlhšie a hráči neprechádzali vždy na inú hru.

 V tomto časovom úseku končí druhá sezóna aby mohla v tom istom týždni začať sezóna tretia. Čokoľvek má Activision v pláne, či už to bude nukleárna udalosť, alebo niečo iné, sa stane 21. apríla o deviatej hodine večer nášho času.