Call of Duty: Modern Warfare sa už nezmestí na 250GB SSD

Odoberaj novinky cez  Google News
Call of Duty Modern Warfare ilustračná foto
Zdroj: essentiallysports.com

Spomínate si na systémové požiadavky pre hru Call of Duty: Modern Warfare? Doporučovali mať voľné miesto okolo 175GB. Mali ste pocit, že je to veľa? Kdeže. Toto číslo je už dávno minulosťou. Už v auguste to aktualizácia posunula na 200GB. Čo už bolo naozaj veľa. Žiaľ, ani na tomto čísle sme dlho neostali.

Najnovší update do hry Call of Duty: Modern Warfare, ako na to upozornil uživateľ @BattleNonSense na Twitteri, sa už nezmestí na 250GB SSD. Pokiaľ nebudete mať väčšie úložisko, hra sa vám jednoducho neaktualizuje.

Informácie priniesol portál PC Gamer a ako spomína, toto sa prihodí ak jedna hra obsahuje kampaň pre jedného hráča, kooperatívny režim Special Ops a battle royal neustále plniacim sa obsahom Warzone. Hráči na konzolách majú možnosť si jednotlivé režimy ponechať, či odinštalovať.

Dokonca aj keď CoD bolo dostupné na Steame, táto možnosť tam bola. Hráči na Battle.net toto šťastie nemajú. Už 100GB hra je pomerne problém. Nieje to nezvyklé, ale často problémové. Práve preto by tento hlad Call of Duty po úložnom priestore mal byť čím skôr zastavený.