Call Of Duty: Black Ops Cold War bude dočasne zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Call of Duty: Black Ops Cold War na PS5
Zdroj: wallpapersden.com

Už v piatok si môžete vychutnať Call of Duty: Black Ops Cold War úplne zadarmo. Activision prišiel s ponukou, prostredníctvom ktorej chce vzdať hold Memorial Day (ide o americký sviatok).

Na základe postu na Twitteri dostanete bezplatný prístup do módov ako multiplayer a Outbreak, a to po dobu dvoch dni. Akcia začína 27. mája a potrvá do 1. júna 2021. Ktoré dva dni sa rozhodnete využiť je na vás.

Predovšetkým ide o skvelú ponuku pre tých hráčov, ktorí si chcú vyskúšať napr. „Zombie“ mód. Akcia sa navýši s väčším počtom priateľov. Na záver treba podotknúť, že všetky započítané XP sa prerátajú do Warzone.

Pri tejto príležitosti autori do hry pridali tematický balíček zameraný na 80. roky, ktorý okrem Ramba (Sylvester Stallone), prináša taktiež tematické skiny na zbrane.

Call of Duty zadarmo nie je jedinou hrou

Call Of Duty: Black Ops Cold War nebude jedinou hrou, ktorú si počas víkendu budeme môcť vyskúšať zadarmo. Už vo štvrtok totiž Epic Games Store ponúkne ďalšiu zo série Mystery game. Doposiaľ je v rámci tejto akcie k dispozícii NBA 2K21. Aká hra príde na rad po nej sa dozvieme tradične vo štvrtok o 17. hodine.

Využívate tieto akcie od vývojárov či samotných predajcov a skúšate si hry zdarma? Dajte nám to vedieť v komentároch na sociálnych sieťach.