Bulánci hlásia návrat a zároveň žiadajú o pomoc

Odoberaj novinky cez  Google News
Bulánci hlásia návrat
Zdroj: startovac.cz

V roku 2001 herný trh obohatila na prvý pohľad nenápadná hra – multiplayerová strieľačka Bulánci a práve tí hlásia návrat. Keďže bola zdarma a ponúkla zaujímavý koncept, v ktorom sa z vankúšov stali vraždiace stroje, nielenže pomerne vysoko vystrelila, ale vo výšinách sa aj dlho udržala. Odvtedy však prešlo už 20 rokov a preto sa vývojári zo štúdia SleepTeam rozhodli značku oživiť.

Aj keď prvé ukážky vyzerajú ako remake klasiky, má ísť o samostatný a plnohodnotný titul. Známe postavičky si majú osvojiť modernú 3D grafiku a okrem klasického deathmatchu ponúknu aj ďalšie multiplayerové módy. Či sa však dočkáme aj obľúbeného battle-royale nateraz nie je známe.

Čo však známe je je fakt, že okrem multiplayeru dostanú hráči aj príbehovú singleplayerovú kampaň. A keď už spomíname kampaň, tak vás odkážeme na Startovač.

Práve tam sa totiž autori zo SleepTeam dožadujú finančnej pomoci od fanúšikov. Aj keď výzva bude aktívna ešte jeden celý mesiac, už v týchto chvíľach je vyzbieraná požadovaná suma. Podporiť ich však môžete aj napriek tomu. Za odmenu dostanete napr. možnosť zúčastniť sa predbežného prístupu, alebo budete môcť nadabovať jeden z vankúšikov. Samozrejme všetko závisí od výšky vášho príspevku.

Na záver len dodáme, že Bulánci síce hlásia návrat, ale presný dátum vydania zverejnený nebol. Fanúšikom tak neostáva nič iné, len sa vrátiť k pôvodnej hre, alebo si vyskúšať inú klasiku, ktorá len pred pár dňami dostala nový kabát. Reč je o Mass Effect: Legendary Edition, ktorá si v našej recenzii odniesla slušných 95%.