Budeme hrať v GTA 6 za ženskú postavu?

Odoberaj novinky cez  Google News
GTA V
Zdroj: mcvuk.com

Piaty diel mestskej akcie Grand Theft Auto si síce ešte stále vedie viac než skvele. Hráči sa ale pochopiteľne pozerajú aj do budúcnosti a túžobne očakávajú GTA 6. To je však zatiaľ podľa všetkého v nedohľadne.

Vývoj ďalšieho pokračovania však podľa všetkého prebieha. Preto sa postupne začínajú objavovať nepodložené, ale veľmi zaujímavé špekulácie. Tá najnovšia pritom tvrdí, že si v GTA 6 zahrajeme za ženu.

Prišiel s ňou užívateľ Twitteru, Tom Henderson. Nepodložil ju žiadnym zdrojom, ale za zmienku stojí. Henderson sa totiž špecializuje na sériu Call of Duty a v minulosti priniesol niekoľko podobných špekulácií, ktoré sa ukázali ako pravdivé. Naposledy s trojmesačným predstihom pomerne presne avizoval názov, dátum odhalenia a aj námet posledného pokračovania Black Ops Cold War.

Paradoxne Henderson uviedol, že by to bolo po prvýkrát v histórii série GTA, čo by sme hrali za ženu. Nie je to pravda. V prvom dieli GTA z roku 1997 bola na výber celá rada ženských postáv. A za ženu hráme aj v online časti GTA 5. Z príspevku na sociálnej sieti Twitter ďalej vyplýva, že by mal byť v GTA 6 zachovaný mechanizmus výberu medzi mužom a ženou.

Na záver len dodáme, resp. pripomenieme, že ide o špekulácie, ktoré zatiaľ neboli potvrdené. A čo vy? Páčilo by sa vám, kebyže si v GTA 6 zahráme aj za ženskú postavu?

Zaujímavý článok
Hra Battlefield 3
Nový Battlefield sa vraj inšpiruje populárnym Battlefieldom 3