Borderlands 3 zdieľa zaujímavé novinky

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
Borderlands 3 Fl4k
Zdroj: borderlands.com

Počas PAX Online Gearbox Software a 2K potvrdil plnú podporu novej generácie pre Borderlands 3. Potvrdenie tejto informácie, že Borderlands 3 prichádza na PlayStation 5 a Xbox Series X nebolo až takým prekvapením. Dôvodom bolo najmä, že štúdio hru vyvinulo pomocou Unreal Engine, pretože je kompatibilný s next-gen.

Bezplatný upgrade

Ako spomína portál VG247, pokiaľ vlastníte Borderlands 3 na Xbox One dostanete bezplatný upgrade na Xbox Series X. Rovnaká politika platí aj pri vlastníkoch hry na PS4, ktorý dostanú bezplatný upgrade na PS5.

To sa samozrejme týka aj všetkého zakúpeného obsahu do hry Borderlands 3, ako aj pre všetky vaše uložené pozície. Všetko budete môcť preniesť na novú generáciu PS5 a Xbox Series X. Hra pobeží na 60 fps pri 4K rozlíšení v Singleplayeri.

Ďalšie novinky

Okrem iného bol na tomto evente odhalený aj nový strom schopností Vault Huntera. Do Borderlands 3 však pribudne aj ďalší doplnkový obsah. Môžete očakávať, že nové konzoly PS5 a Xbox Series X budú obsahovať dve vysoko žiadané funkcie a to lokálny multiplayer zadarmo pre všetkých.

Po prvýkrát v histórii si budete môcť zahrať multiplayer doma spoločne s vašimi priateľmi. Borderlands 3 tak dostane split-screen až pre štyroch hráčov. Pri hraniu v kooperácii pre dvoch hráčov sa budete môcť rozhodnúť či chcete obraz predeliť horizontálne alebo vertikálne. Táto možnosť bude tiež pridaná aj do verzii pre PlayStation 4 a Xbox One v bezplatnom patchi.

Ďalšie DLC

Neskôr v tomto roku dostane Borderlands 3 ďalší doplnkový obsah. Napriek tomu, že platený doplnok nevyzerá ako DLC s kampaňou aktuálneho season passu bude zahŕňať nový herný mod a nový strom schopností pre každého Vault Huntera s novými akčnými schopnostiam.

Počas Showcase Gerbox predstavil pohľad na FL4K strom schopností. Tento strom kladie dôraz na štíty a schopnosť prežitia pre FL4K ako aj jeho maznáčika. Samozrejme nesmie chýbať ani nová FL4K Action Skill: Gravity Snare schopnosť.

Schopnosti FL4K

Ide o hádzateľnú pasť, ktorá odhodí nepriateľa do vzduchu a potom mu navodí poškodenia následný dopad na zem. Nepriatelia chytený v rádiuse pasti budu mať prerušené svoje útoky. Čo bude FL4K poskytovať crowd control.

Gearbox samozrejme nezabudol ani na maznáčika FL4K, ktorý dostal FL4K: Hyperion Loaderbot. Táto možnosť sa bude odvíjať najmä na tom ako budete pracovať so svojim stromom schopností.

ION Loader bude fungovať na bázi akého si spomaľovania pohybujúcich sa projektilov. Bull Loader sa bude chargovať na svojich nepriateľov a vyhadzovať ich do vzduchu. Nakoniec War Loader, robot bude strieľať zápalné náboje z brokovnice, hádzať granáty, ako aj strieľať navádzacie rakety.

V následujúcich mesiacoch môžeme očakávať viac informácii o ďalších stromoch schopností, novom hernom režime a o ďalšom obsahu nového DLC do Borderlands 3. Niekedy v budúcom roku môžeme dokonca očakávať nejaké spravy o prichádzajúcom crossplayu do hry.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

 • Takto vyzerá víkendová nádielka platených Android aplikácií a hier, ktoré z Google Play stiahnete zadarmo! 19. septembra 2020
  Víkend máme v plnom prúde a spolu s ním vám prinášame víkendovú nádielku platených Android aplikácií a hier, ktoré môžete stiahnuť po obmedzený čas zadarmo. Na zozname nižšie nájdete celkovo 8 aplikácií, z ktorých vám dávame do pozornosti Crypt-It – Encrypt, Share, Decrypt. Ide o aplikáciu, pomocou ktorej si môžete zaheslovať dáta v mobile. Zároveň […]
  Martin Borko
 • Amazfit Band 5 je predstavený. Ide o dvojičku Mi Band 5 náramku s funkciami, ktoré staršiemu súrodencovi chýbajú 19. septembra 2020
  Globálne predstavenie náramku Mi Band 5 bolo pre mnohých z nás sklamaním. Dôvodom je, že náramok postrádal viacero funkcionalít v porovnaní s jeho čínskou verziou. Neskôr sa objavili správy, že by mohol byť neskôr predstavený nový Amazfit Band náramok, ktorý by dostal chýbajúce funkcie. Tak sa aj stalo. Amazfit Band 5:  vylepšený Mi Band 5 náramok Portál xiaomiadictos.com […]
  Martin Borko
 • Nová nádej pre Huawei? AMD dostalo od USA licenciu, je tam však ešte jedno „ALE“ 19. septembra 2020
  Huawei smartfóny patria medzi najpopulárnejšie zariadenia na svete. Ich budúcnosť je však v súčasnosti na vážkach. Dôvodom sú sankcie zo strany americkej vlády, ktoré obmedzili dostupnosť jednotlivých komponentov, ktoré sú vyrábané americkými technológiami. V praxi to znamená, že spoločnosti vyrábajúce jednotlivé komponenty, napríklad procesory, americkými technológiami, ich nemôžu predávať čínskemu gigantovi. Najvypuklejšia situácia je okolo procesorov, […]
  Martin Borko
 • Pre ktoré Samsung smartfóny a kedy môžeme očakávať One UI 3.0 v kombinácii s Androidom 11? 19. septembra 2020
  Predstavenie Androidu 11 sa odohralo relatívne nedávno. Konkrétne 8. septembra. Spolu s jeho predstavením používatelia smartfónov sa logicky začali pýtať, kedy a pre koho bude dostupný. Nie tak dávno sme sa venovali Xiaomi, či Huawei smartfónom, tentokrát sme sa pozreli na Samsung zariadenia vrátane nadstavby One UI 3.0, ktorá bola rovnako predstavená len nedávno. Samsung […]
  Martin Borko
 • Ako Elon Musk mení svet, v ktorom žijeme? #1 19. septembra 2020
  Elon Musk, šéf automobilovej spoločnosti Tesla a súkromnej vesmírnej spoločnosti SpaceX, je muž s jasnou víziou. Okrem plánu kolonizovať Mars prináša aj zariadenie Neuralink, ktoré by mohlo byť „liekom“ pre ľudí trpiacich paralýzou, rôznymi závislosťami a podobne.  Jeho spoločnosti prinášajú revolučné inovácie v oblastiach využitia energie, cestovania, či komunikácie. Dnes sa pozrieme na tri spoločnosti, […]
  Richard Zliechovský
Zaujímavý článok
Hry na PlayStation 5
PlayStation 5: Všetky hry, ktoré vyjdu s vydaním konzoly