Borderlands 3 – Gerbox odhalí novinky na PAX Online

Odoberaj naše novinky cez  Google News alebo sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming
Borderlands Legendary Collection
Zdroj: Nintendo.com

PAX Online je virtuálny event, ktorý nahradí PAX Australia ako aj PAX West. Kvôli pokračujúcej pandémii koronaviru má prebiehať 12.-20. septembra. Prví deň akcie tvorcovia Borderlands 3, Gearbox Software oznámili, že majú pripravené novinky týkajúce sa značky Borderlands.

Nová hra?

Môže isť o úplne novú hru rovnako ako aj o nový obsah do Borderlands 3. Všetko sa dozvieme 12 septembra o 21:45 nášho času. Zatiaľ nie je známe ako dlho akcia Gearbox Digital Showcase divízie Gearbox Publishing potrvá.

Nevieme ani aké ďalšie oznámenia si pre nás vývojári pripravili. V obidvoch prípadoch však prezentáciu môžete sledovať na oficiálnych kanáloch Twitchu a YouTube Gearbox Software, ako o tom informuje portál GameSpot.

Nové DLC

Pred akciou Gearbox Digital Showcase, spoločnosť zaháji predaj DLC Psycho Kreig and Fantastic Fustercluck 10. septembra. Nové DLC bude obsahovať zvýšený cap na úroveň, mini akcie ako aj nové vybavenie.

Ďalšie veľké oznámenie Borderlands v tomto roku bolo Borderlands Legendary Collection na Switch. Kolekcia bude obsahovať všetky tri diely vrátane Pre-Sequelu.

Humanitárna pomoc

Spoločnosť Gearbox Software uzavrela partnerstvo s medzinárodnou humanitárnou organizáciou Direct Relief, aby poskytla pomoc pracovníkom v takzvanej nárazovej vlne, ktorí bojujú s COVID-19, rozdajú herné masky každému, kto prispeje aspoň 5 dolárov tejto organizácii alebo si zakúpi akýkoľvek merch (oblečenie a doplnky) prostredníctvom Gearbox webovej stránky.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

Zaujímavý článok
Hráčov zaujíma: Staré hry
Hráčov zaujíma: Môžem si stiahnuť hru, ktorá sa už nikde nedá kúpiť?