Borderlands 3 – Gerbox odhalí novinky na PAX Online

Odoberaj novinky cez  Google News
Borderlands Legendary Collection
Zdroj: Nintendo.com

PAX Online je virtuálny event, ktorý nahradí PAX Australia ako aj PAX West. Kvôli pokračujúcej pandémii koronaviru má prebiehať 12.-20. septembra. Prví deň akcie tvorcovia Borderlands 3, Gearbox Software oznámili, že majú pripravené novinky týkajúce sa značky Borderlands.

Nová hra?

Môže isť o úplne novú hru rovnako ako aj o nový obsah do Borderlands 3. Všetko sa dozvieme 12 septembra o 21:45 nášho času. Zatiaľ nie je známe ako dlho akcia Gearbox Digital Showcase divízie Gearbox Publishing potrvá.

Nevieme ani aké ďalšie oznámenia si pre nás vývojári pripravili. V obidvoch prípadoch však prezentáciu môžete sledovať na oficiálnych kanáloch Twitchu a YouTube Gearbox Software, ako o tom informuje portál GameSpot.

Nové DLC

Pred akciou Gearbox Digital Showcase, spoločnosť zaháji predaj DLC Psycho Kreig and Fantastic Fustercluck 10. septembra. Nové DLC bude obsahovať zvýšený cap na úroveň, mini akcie ako aj nové vybavenie.

Ďalšie veľké oznámenie Borderlands v tomto roku bolo Borderlands Legendary Collection na Switch. Kolekcia bude obsahovať všetky tri diely vrátane Pre-Sequelu.

Humanitárna pomoc

Spoločnosť Gearbox Software uzavrela partnerstvo s medzinárodnou humanitárnou organizáciou Direct Relief, aby poskytla pomoc pracovníkom v takzvanej nárazovej vlne, ktorí bojujú s COVID-19, rozdajú herné masky každému, kto prispeje aspoň 5 dolárov tejto organizácii alebo si zakúpi akýkoľvek merch (oblečenie a doplnky) prostredníctvom Gearbox webovej stránky.

Borderlands 3 dostane bezplatný upgrade na novú generáciu konzol Xbox Series X / S aj PlayStation 5.