Blizzcon Online 2021 bude zadarmo pre všetkých

Odoberaj novinky cez  Google News
Blizzard Blizzcon BlizzConline
Zdroj: Blizzard.com a Spawn.sk

V septembri sme vás informovali o tom, že Blizzard oznámil Blizzcon Online na rok 2021 a pre tento rok ho zrušil. To všetko sa samozrejme stalo kvôli prebiehajúcej pandémii Covid-19. Prezident spoločnosti J. Allen Brack v novom rozhovore prezradil, že online verzia Blizzconu bude úplne zadarmo pre všetkých

PC Gamer uvádza, že systém virtuálnych lístkov používaný v minulých rokoch nebude zavedený. Na miesto toho môže prísť každý kto chce a zadarmo sledovať prebiehajúcu akciu. Tá sa bude konať od 19. do 20. februára 2021.

To však môže znamenať, že niektoré z odmien, ktoré ste získali pri zakúpení lístka na Blizzcon, ako napríklad skin alebo mount, budú nakoniec stáť reálne peniaze. GameSpot taktiež uvádza, že Brack odhalil, že až 95 % zamestnancov Blizzardu pracuje z domu.

Nedávno sme spoznali aj nový dátum odloženého datadisku Shadowlands. Taktiež, ak by vás zaujímalo ako sa darí predajnosti tohto datadisku môžete sa to dočítať v tomto článku. Okrem iného by sme sa na prichádzajúcom Blizzcone mohli dozvedieť viac o Diablo IV ako aj Overwatch 2.