BlizzCon 2021 sa blíži. Prinášame vám rozpis programu

Odoberaj novinky cez  Google News
BlizzCon
Zdroj: playstationlifestyle.net

BlizzCon je každoročná oslava spoločnosti Blizzard, aby predstavila všetky svoje herné novinky, oznámenia a plány. Okrem iného sú pripravené súťaže a vystúpenia pre všetkých, ktorí majú radi World of Warcraft, Overwatch, Diablo alebo niektorú z ďalších hier od tejto spoločnosti.

Kvôli pandémii sa však tohtoročný BlizzCon bude konať online. Z tohto dôvodu sa premenoval na BlizzConline, pretože si niektorí v Blizzarde myslia, že sú šikovní a kreatívni. Podujatie je prichystané a bude sa konať 19. a 20 februára.

Vzhľadom na to, že BlizzCon je dlhá udalosť s množstvom noviniek a obsahu vo všeobecnosti, prinášame vám akýsi rozvrh kedy a čo sa bude diať. Na rozdiel od iných rokov, bude tohtoročné podujatie zadarmo pre všetkých. Nižšie sa môžete pozrieť o ktorej hodine začínajú jednotlivé programy.

19. február

  • Opening Ceremony: o 23:00
  • World of Warcraft – What’s Next: o 00:10
  • Diablo – What’s Next: o 00:10
  • Behind the Scenes of Overwatch 2: o 00:10
  • Diablo Deep Dive: o 02:00

20. február

  • World of Warcraft Q&A: o 21:00
  • Heartstone Q&A: o 21:00
  • Diablo Q&A: o 21:00
  • World of Warcraft – The Evolution of Thrall: o 23:05
  • World of Warcraft – Cooking Workshop: o 00:15

Čo prinesie BlizzCon?

Overwatch

Overwatch 2 je na ceste. Jediné čo zatiaľ o ňom vieme je, že sa chystá a rozhodne nedorazí tohto roku. Behinde the scenes of Overwatch 2 bude o tom, ako sa s nami vývojári podelia a nechajú nás nahliadnuť do toho, ako hru vyrábajú, ako aj doterajší progres.

Po tejto približne 40 minútovej ukážke prejdeme na „The voicees of Overwatch“, ktorý bude trvať približne 90 minút. Odhalí nám hercov, ktorí prepožičali svoje hlasy herným postavám, ako aj diskusiu s nimi o nich.

Diablo

Podobne ako u Overwatch 2 vieme, že ani Diablo 4 nevyjde tohto roku. Diablo: What’s Next prinesie zhruba tak isto 40 minút, v ktorých sa pozrieme na obsah prichádzajúci do Sanctuary, čo by mohlo znamenať, že sa dozvieme o viac hrách. Neskôr v ten večer sa s vývojovým tímom uskutoční Diablo Deep Dive, kde pôjdeme viac do hĺbky hry.

World of Warcraft

Fanúšikovia wowka sa budú chcieť najskôr naladiť na prezentáciu „World of Warcraft: What’s Next“. Rovnako ako ostatné vstupy aj tu sa dočkáme 40 minút, kde sa bude zameriavať na nový obsah prichádzajúci do najnovšiej expanzie Shadowlands. Po skončení prejdeme na „World of Warcraft: Voices of the Afterlife“ spoločne s dabingovými hercami.

Pre milovníkov jedla bude následujúci deň tak isto zaujímavý vzhľadom na fakt, že sa počas 70 minút uskutoční prezentácia jedla šéfkuchárom Lulaboo, ktorý bude pripravovať jedlá inšpirované svetom Azeroth.