Bezplatný eFootball dostal balíček za 40 €, ktorý nebude 2 mesiace fungovať

Odoberaj novinky cez  Google News
Bezplatný eFootball dostane nefunkčný balíček
Zdroj: youtube.com

Aj keď to znie akokoľvek bizarne, je to tak. Bezplatný eFootball od Konami, ktorý bude pre mnohých hráčov stále PES, vyjde 30. septembra tohto roka. Fanúšikovia však dôvody na veľkú radosť a oslavy nemajú. Prečo?

V deň vydania možno očakávať hranie proti umelej inteligencii či kamarátovi, aj to len offline. Na výber bude 9 plne autentických klubov – FC Barcelona, FC Bayern Mníchov, Juventus, Manchester United, Arsenal FC, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA River Plate a Sao Paulo FC. Tieto zápasy sa uskutočnia na 6 štadiónoch. K dispozícii budú Camp Nou, Old Trafford, Allianz Stadium, Emirates Stadium, Allianz Arena a eFootball Stadium.

Hráči dostanú aj akési online eventy. Vyskúšať si budú môcť medzigeneračné zápasy (PS5 vs PS4, Xbox Series X a S vs Xbox One) s týždennými online udalosťami s prednastavenými tímami.

Nefunkčný balíček

Aj keď bude eFootball bezplatný, bude dostávať prémiový obsah. Tzv. eFootball 2022 Premium Player Pack sa predáva za cca 40 €. Okrem základnej hry obsahuje 6x Chance Deals, 2800 eFootball Coins a ďalšie dve Chance Deals za pred-objednávku vopred.

Paradoxom však je, že žiadnu z Chance Deals ani eFootball Coins však nebude možné využiť do aktualizácie. Tá je ale naplánovaná na polovicu novembra 2021. Za 40 € si tak kúpite niečo, čo použijete až o dva mesiace.

Pre vysvetlenie, Chance Deals umožnia hráčom podpísať zmluvu s jedným zo 16 špičkových hráčov ambasádorov a partnerských klubov. Hráči by mali získať jedného zo 16 futbalistov, pričom by nemalo dochádzať k tomu, že získajú rovnakého futbalistu viackrát.

Pre viac herných zaujímavostí z herného sveta sledujte náš web.