Bethesda oznámila novú Indiana Jones hru

Odoberaj novinky cez  Google News
Indiana Jones hra od Bethesdy
Zdroj: ign.com

Len dnes sme vás informovali o tom, že spoločnosť Lucasfilm sa rozhodla po rokoch obnoviť značku Lucasfilm games. V týchto chvíľach už vieme prečo. Spoločnosť totiž bude spolupracovať s vývojármi z Bethesda. Výsledkom má byť nová Indiana Jones hra. Informuje o tom portál IGN.

„Vo vývoji je nová Indiana Jones hra s originálnym príbehom. Na starosti ju má naše štúdio Machine Games a výkonným producentom je Todd Howard spolu s Lucasfilm Games. Na ďalšie informácie je ešte priskoro, ale sme veľmi radi, že sa s vami môžeme podeliť o dnešné novinky.“ Takto znie vyhlásenie, ktoré Bethesda publikovala prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Novooznámená značka Lucasfilm Games sa tak nebude podieľať len na hrách zo sveta Star War. Na druhej strane štúdio Machine Games môžeme poznať vďaka sérii Wolfenstein, ktorú tvorí od Wolfenstein: The New Order.

Reakcie hráčov na seba nenechali dlho čakať. Prvotné nadšenie však rýchlo vystriedali obavy, či titul nebude, po akvizícii spoločnosti Bethesda, exkluzivitou pre Xbox. Nateraz však ide len o špekulácie a na bližšie podrobnosti si budeme musieť počkať.