Bayonetta 3 je aj naďalej vo vývoji. Zrušenie sa nekoná

Odoberaj novinky cez  Google News
Na hre Bayonetta 3 sa stále pracuuje
Zdroj: nintendolife.com

Ďalšia E3 je za nami a stále nie je nič nové okolo hry Bayonetta 3. Netreba sa však obávať, hra je stále vo vývoji a veci okolo nej pravdepodobne pekne napredujú. Tvrdia to Bill Trinen a Nate Bihldorff z Nintenda v rozhovore pre Gamespot.

„Určite môžem potvrdiť, že stále existuje,” povedal Bihlfroff. „Pôjdem ešte o kúsok ďalej a poviem, že nielenže existuje, ale aj dobre napreduje,” dodal Trinen. „Radi ukazujeme veci, keď sme pripravení ich ukázať. Takže ich ukážeme, keď príde ten správny čas.“

„Nemali sme to tu na E3, ale sledujte nás aj naďalej,” uviedli v rozhovore. Ako Tom nedávno poznamenal, je to 1 287 dní od oznámenia Bayonetta 3 pre Nintendo Switch. Okrem obvyklých komentárov „stále je vo vývoji“ sa odvtedy nič nové ohľadom hry neudialo ani nehovorilo.

Platinum nedávno uviedlo, že dúfa, že sa tento rok podelí o novinky ohľadom tohto titulu. Ešte predtým však štúdio uviedlo, že naše obavy o túto hru máme vyhodiť von oknom, pretože tímy na nej stále tvrdo pracujú a zúfalé ticho okolo hry neznamená, že bola zrušená.

Bayonetta 3 bola prvýkrát odhalená v roku 2017 teaserom počas prebiehajúceho Game Awards. Odhalenie nesprevádzalo veľa informácií a trailer neponúkol žiadny dátum vydania. Iba potvrdil exkluzivitu pre platformu Nintendo Switch.