Battlefield 6 sa nám predstaví už čoskoro

Odoberaj novinky cez  Google News
Battlefield na uniknutých záberoch
Zdroj: pcgamer.com

Spoločnosť Electronic Arts len pred pár minútami potvrdila, že už o týždeň v stredu, teda 9. júna sa dočkáme odhalenia očakávaného titulu. Pôjde o hru Battlefield 6. Informáciu priniesla prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Na hre primárne pracujú vývojári z Dice. Ale podľa už skôr známych informácií, o ktorých sme písali aj na našom webe, boli na vývoj presunutí aj zamestnanci z Criterion Games. To zbrzdilo vývoj nového dielu zo série Need for Speed.

EA už predtým potvrdila, že trailer na Battlefield 6 vyjde v priebehu júna. Taktiež vieme aj to, že hra bude cross-gen titulom. Tešiť sa na ňu môžu konzoloví aj PC hráči. Riaditeľ pre komunikáciu pred časom vyslovil aj prosbu smerom k fanúšikom, aby mali pre celú situáciu viac pochopenia.

K odhaleniu nového pokračovania už muselo skôr či neskôr prísť. V predchádzajúcich dňoch totiž na internet unikol skoro celý trailer, resp. snímky z neho. Tie však boli veľmi nekvalitné, ale bude zaujímavé sledovať, či sa dočkáme toho istého traileru len v lepšej kvalite, alebo si EA pripraví úplne nový trailer.

Na to si teda ešte pár dní počkáme. Možno sa dozvieme aj to, či chystaná novinka prinesie battle pass alebo časť z hry, ktorá by mala byť free-to-play. Presne o tom sa totiž taktiež špekulovalo.