Battlefield 6 by sa mohol ukázať v plnej kráse už v máji

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Battlefield
Zdroj: origin.com

Zainteresovaný insider naznačil, že Battlefield 6 môže byť v príprave na oficiálne odhalenie vydavateľov EA niekedy v priebehu mája. Nedávno sme sa dozvedeli, že Electronic Arts presunula ľudí z Criterion zo svojej zatiaľ nepomenovanej hry Need for Speed. Tí majú pomôcť EA DICE s Battlefieldom 6. Oba dôvody tak môžu znamenať, že sa čoskoro dozvieme o tomto pripravovanom titule viac.

Počas živého vysielania prenosu GamesBeat Jeff Grub – sme sa dopočuli, že pozná plány vydavateľa, na základe jeho dôveryhodného a spoľahlivého zdroja informácii. Tieto informácie by mali tvrdiť, že spoločnosť EA by chcela informácie o novom pripravovanom titule Battlefield 6 priniesť niekedy v máji, ešte pred konferenciou E3.

V priamom prenose na otázku od zvedavého diváka, kedy hra bude predstavená, Grubb odpovedal v krátkosti: „Máj“. Neskôr však myšlienku rozvil „Veci sú v plnom prúde,“ pokračuje. „Zatiaľ nič verejne neohlásili, ale chápem, prečo to plánujú v máji“.

Nateraz to však naďalej musíme brať ako fámu. EA nič oficiálne nepotvrdilo. Na druhej strane však mierne očakávania existujú vzhľadom na fakt, že Grubb bol v minulosti viackrát presný. Grubb ale nedávno uviedol aj nejaké informácie týkajúce sa Elden Ring a Starfield, ktoré sa zatiaľ neukázali ako správne.

Po tom všetkom dorazil komentár od spoločnosti EA, že vývoj hry je v „predstihu“. Ostáva nám už len si počkať a dúfať, že sa tieto informácie, ktoré priniesol portál VG247 potvrdia.