Battlefield 2042 dostal gameplay zábery

Odoberaj novinky cez  Google News
Battlefield 2042 dostal gameplay zábery
Zdroj: youtube.com, spawn.sk

V rámci nedeľnej spojenej prezentácie na E3 2021, s ktorou prišli Xbox a Bethesda, došlo aj na predstavenie gameplay záberov z chystaného Battlefield 2042. O tomto titule sa v posledných týždňoch písalo pomerne často.

Dôvodom bolo najmä to, že v priebehu pár dní unikol takmer celý pripravený trailer na internet. Aj keď zábery z neho mali mizernú kvalitu, hráči z nich vedeli čo to poodhaliť. K oficiálnemu odhaleniu nakoniec došlo v stredu 9. júna o 17. hodine nášho času. Priniesli sme vám k tomu aj samostatný článok, tak ak ste ho doposiaľ nečítali, môžete to napraviť.

Vráťme sa však k Battlefield 2042 a jeho gameplay záberom, ktorých sme sa v nedeľu dočkali. Mohli sme nahliadnuť do futuristického rozhrania. Ale najmä do neustálej a neutíchajúcej multiplayerovej akcie pre 128 PC a next-gen konzolových hráčov. Prestrelky, výbuchy a nebezpečná príroda vyzerajú na prvý pohľad skvelo. V kútiku duše však zrejme nejeden skalný fanúšik ostal smutný. Jednoducho to už nie je ten starý, dobrý, príbehový Battlefield.

Cestu k hráčom si zrejme nájde aj vďaka rôznym operátorom a zipline. Len pre spresnenie, mapa na začiatku upútavky je Hourglass a je zasadená do Kataru.

Na záver len dodáme, že titul vychádza 22. októbra tohto roka na PC, Xbox Series X a S, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4.