Bandai Namco predstavil na svojej prezentácii až jednu hru

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Bandai Namco
Zdroj: Bandai Namco, spawn.sk

Množstvo hráčov si s očakávaním naladilo na prezentáciu Bandai Namco, ktorá sa konala v utorok tesne pred pol dvanástou večer. Ak by ste sa hráčov pred prezentáciou opýtali, čo očakávajú, nepochybne by väčšina z nich povedala Elden Ring. To isté by sme vám povedali aj my. Bohužiaľ, realita je iné a Bandai Namco na svojej prezentácii, ktorá trvala rekordných 10 minút, predstavil jednu jedinú hru – House of Ashes.

Napriek tomu si prezentáciu zhrnieme. Bandai Namco stavilo všetko na jednu kartu menom House of Ashes zo série The Dark Pictures Anthology. Predstavený nám bol krátky trailer spolu so stručným rozhovorom o hre. Počas dvoch minút nám z hry ukázali zábery, ktoré napovedajú o čom bude príbeh hry. Skupinka vojakov sa dostala do podzemia chrámu v Iraku a teraz hľadá cestu von. Musia si však dávať pozor – nie sú tam sami.

Hru má na starosti štúdio Supermmasive Games, ktoré poznáme najmä vďak ahre Until Dawn. Autori sa však chcú odlíšiť od tejto hry a v podstate vystúpiť z jej tieňa. Aspoň tak sa vyjadrili v skoršom rozhovore. Čo sa týka rozhovoru, ktorý prebiehal po ukážke traileru, v ňom nám výkonný producent hry bližšie predstavil niektoré gameplay zábery. Vieme tiež, že hra vychádza 22. októbra na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Aj keď prezentácie Bandai Namco je pre mnohých sklamaním, chuť si môžete napraviť niektorou z iných, ktoré sme počas konferencie E3 2021 videli. Všetky nájdete pekne zhrnuté v našich článkoch, na ktoré sa dostanete cez odkazy nižšie.