Baldur’s Gate 3 plná verzia tento rok pravdepodobne nedorazí

Odoberaj novinky cez  Google News
Baldur’s Gate 3 plná verzia dorazí v roku 2022
Zdroj: attackofthefanboy.com

Pokiaľ nemáte záujem zahrať si early access verziu hry Baldur’s Gate 3, tak bude určitú chvíľu trvať, než plná verzia uzrie svetlo sveta. Zakladateľ Larian Studios, Swen Vincke, v rozhovore pre Gamespot uviedol, že neočakáva, že titul tento rok opustí predčasný prístup.

Namiesto toho sa tím v Larian zameriava na vydanie hry v roku 2022. Stále však neexistujú žiadne 100% záruky. „Naozaj sa snažíme urobiť všetko preto, aby sme hru dokončili do konca budúceho roka,” uviedol Vincke. „Tento rok to určite nevyjde.”

To znamená, že tím je momentálne zaneprázdnený vývojom obsahu pre hru. Aj to je dôvodom, prečo od príchodu Druidov s aktualizáciou štyri, došlo k takému tichu okolo titulu. Ďalšia aktualizácia je však podľa Vinckeho „za rohom“ a bude zameraná na spätnú väzbu od hráčov. To znamená, že sa bude viac zameriavať na funkcie, ako na obsah.

Od vydania aktualizácie Druid boli použité štyri rýchle opravy, počnúc opravovaním padania hry a ubezpečením sa, že herné kocky sa „ohnú“ náhodne iba v prospech postavy. Larian, ktoré hru prvýkrát predstavilo v júni 2019, vzali Baldur’s Gate 3 na Steam do Early Access v októbri minulého roka.

Ak si pred zakúpením hry musíte vyskúšať verziu pre skorý prístup, vedzte, že to nie je ako Divinity: Original Sin alebo Dungeons & Dragons. Každá jej časť je úplne špecifická pre tento svet.

Tak čo, počkáte si na to kým príde plná verzia hry Baldur’s Gate 3? Dajte nám vedieť v komentároch na sociálnej sieti. Pre viac informácií z herného sveta sledujte náš web.