Back 4 Blood zhrnutie – demo, crossplay, pred-objednávky

Odoberaj novinky cez  Google News
Back 4 Blood informačné zhrnutie
Zdroj: wallpaperaccess.com

Back 4 Blood nie je súčasťou série Left 4 Dead, aj keď by sa to mohlo zdať. Dve hry založené na zombie s kooperáciou pre štyroch hráčov. V čom je potom hra od Turtle Rock iná? Aj keď by sa mohlo na prvý pohľad zdať, že tieto hry sú identické, Back 4 Blood sa bude predsa len líšiť vďaka novým funkciám, dokazuje to aj nasledujúce informačné zhrnutie.

Štúdio Turtle Rock ho nazýva duchovným nástupcom. Inšpirácie sú zrejmé a aj preto nieje divné, že hra ponúkne množstvo podobných aspektov ako Left 4 Dead. Parazit zvaný Devil Worm infikoval väčšinu ľudstva. The Ridden (v podstate zombie) narušili spoločnosť a úlohou The Cleaners je túto paseku anihilovať. The Cleaners alebo zabijaci zombie sú jediný, ktorí ostali, aby čelili tejto katastrofe.

Back 4 Blood vychádza 12. októbra 2021 pre PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X | S. Dobrá správa pre fanúšikov konzoly Xbox: hra zavíta Xbox Game Pass v deň vydania. Novinky týkajúce sa Xbox Game Pass prišli s množstvom ďalších titulov ohlásených pre Game Pass na výstave E3 2021 Xbox a Bethesda Showcase.

Back 4 Blood crossplay

Crossplay a podpora viacerých generácií budú sprevádzať tento titul. Takže hráči môžu experimentovať s ostatnými naprieč platformami a generáciami konzol. Napríklad konzola PlayStation 5 sa môže spojiť s PlayStation 4. PlayStation 5 by mal byť dokonca schopný hrania s PC hráčmi.

Back 4 Blood beta

Turtle Rock Studios oznámilo beta verziu od 5. do 9. augusta pre tých, ktorí si hru pred-objednali. Všetci ostatní, dokonca aj tí, ktorí si ju nepredobjednali, majú prístup k otvorenej beta verzii od 12. do 16. augusta. Obidve verzie beta platia pre všetky platformy.

Back 4 Blood pred-objednávky

Titul ponúka aj pár bonusov k pred-objednávkam. Okrem spomínaného predbežného prístupu k bete dostanete aj balíček skinov Fort Hope Elite Weapon. Ako už bolo spomenuté, do skoršej verzie beta majú prístup iba kupujúci, ktorí si ju pred-objednávajú. Otvorená beta verzia, ktorá je prístupná každému, kto vlastní jednu z podporovaných platforiem, začína o týždeň neskôr. Balíček skinov Fort Hope Elite Weapon Skin je dodávaný s kamuflovanými farbami pre štyri zbrane: M4 Carbine, Uzi SMG, S70 Shotgun a RPK LMG.

Back 4 Blood edície

Back 4 Blood si bude možné zakúpiť v troch edíciách. Standard, Deluxe a Ultimate Edition. Štandardná cena je u bežného predajcu 59,99 €. Túto cenu udáva aj samotný Steam. Deluxe edícia vás vyjde 89,99 € a Ultimate edícia stojí 99,99 €, ale prichádza s podstatne väčším počtom vecí. Ponúkať by mala ponúkať štvordňový predbežný prístup a Amnual Pass.

V ňom by mali byť zahrnutý nadchádzajúci dodatočný obsah. Nové príbehy, hrateľné postavy, ale aj množstvo ďalších vecí. V podstate pôjde o DLC do tejto hry. Okrem vyššie uvedených položiek obsahuje Back 4 Blood: Ultimate Edition: balenie so 4 znakmi z tvrdenej kože, ale aj dalšie digitálne herné predmety: zriedkavý banner, znak, sprej, titul.

Back 4 Blood gameplay

Back 4 Blood je tímová hra, takže tímové taktiky budú súčasťou stratégie. Napríklad Hoffman pridá jeden ofenzívny slot a zvýši kapacitu munície tímu. Jeho špeciálna schopnosť mu tiež umožňuje dopĺňať muníciu pri každom zabití. Jeho súprava by teda mohla byť prínosom pre hráčov s agresívnym herným štýlom.

Tento slot Hoffmana je iba jednou z možností, pre ktoré sa môžete rozhodnúť. V hre sa používajú „baličky“, ktoré sú ekvivalentom vybavenia v iných strieľačkách. Deck Manager dáva hráčom slobodu vytvárať si vlastné voľby alebo vybaviť vopred pripravené. Decky zahŕňajú zbrane, vybavenie a schopnosti, ktoré pomáhajú vašej postave a spojencom počas celej hry.

Tak čo, pomohlo vám toto informačné zhrnutie k tomu, aby ste si kúpili Back 4 Blood? Dajte nám vedieť v komentároch.