Back 4 Blood trailer odhalil Open Betu a Early Access

Odoberaj novinky cez  Google News
Back 4 Blood
Zdroj: epicgames.com

Warner Bros. Games a Turtle Rock Studios včera večer počas Summer Game Fest potvrdili prichádzajúcu Open Betu, ktorá začne práve Early Access-om už 5. augusta. Tá potvrdá až do 10. augusta pre tých, ktorí si hru predobjednajú.

Na hranie Back 4 Blood Early Access, teda jeho Open Bety, je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom tohto odkazu. Samotná registrácia však prístup nezaručuje pretože kódy sú len v obmedzenom množstve.

Neskôr bude Back 4 Blood Early Access v podobe Open Beta pokračovať od 12. až do 16. augusta a bude k dispozícii pre všetkých hráčov. Obe spominané Open Bety budú hráteľné na platformách PC, Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4 a PlayStation 5. Všetky budú samozrejme zahŕňať aj cross-play hranie.

Titul, podobný hre Left 4 Dead, Back 4 Blood, sa prvýkrát objavil ešte počas The Game Awards, kde bolo možné prihlásiť sa do alfa testovania hry na PC. Back 4 Blood je kooperatívna hra pre štyroch hráčov odohrávajúca sa v zombie apokalypse. Hráte ako skupina čističov, ktorá bojuje proti zombie bytostiam nazývaných Ridden. Hra obsahuje aj kompetetívny multi-player, ako aj PVP formát, ktorý by mal podporovať hranie až ôsmich hráčov. Tými sa môžu striedať, čo znamená, že môžete hrať ako čistič, ale aj ako Ridden.