Back 4 Blood predstavil kartový systém v novom videu

Odoberaj novinky cez  Google News
Back 4 Blood
Zdroj: epicgames.com

Warner Bros. Games a štúdio Turtle Rock vydali novú ukážku z hry Back 4 Blood poskytujúcu podrobný pohľad na inovatívny herný systém. Back 4 Blood predstavil kartový systém, presnejšie, novú rogue-like funkciu. Tá má vylepšiť zážitky pri opakovanom hraní a zaistiť tak, že každá herná relácia je dynamická a intenzívna. Hráči môžu skočiť priamo do akcie jednoduchým výberom predpripraveného balíčka. Prípadne sa ponoriť do rozsiahleho prispôsobenia kartového systému a vytvoriť si svoj vlastný.

Back 4 Blood využíva adaptívnu A.I.. Tá je známa pod názvom “Game Director” a pracuje v zákulisí, sleduje akciu, zdravie a možnosti hráčov. Reaguje v závislosti na prostredí. Mení ho pridávaním prekážok alebo uvoľnením Ridden mutácií prostredníctvom modifikátoru kartového systému známeho ako Corruption Cards. Keďže Back 4 Blood predstavil kartový systém, hráči môžu hrátelnosť meniť tým, že využívajú konkrétne karty k stratégii proti Game Directorovi od vylepšenia vybavenia, až po dobíjania zbraní, keď so sebou na svojej ceste strhnú hordu nepriateľov.

O čom je hra Back 4 Blood?

Back 4 Blood je kooperatívna zombie strieľačka z pohľadu prvej osoby (FPS) od tvorcov populárneho coop titulu Left 4 Dead. V hre si užijete plno napínavej akcie a vďaka variabilnému prispôsobeniu sa do hry budete vracať pre ďalšiu akciu. Príbeh Back 4 Blood sa odohráva po katastrofickom výbuchu, kde bola väčšina ľudstva zabitá alebo infikovaná parazitickým Devil Wormom. Skupina apokalyptických veteránov, nazývaných Cleaners, sa rozhodli bojovať za posledné zbytky ľudstva. Musia sa postaviť infikovaným príšerám známym ako Ridden a získať svet späť.