fbpx

Autori No Man’s Sky uvádzajú novú hru

Odoberaj novinky cez  Google News
The Last Campfire
Zdroj: thelastcampfiregame.com

The Last Campfire je ďalšia hra z dielne Hello Games. Pravdepodobne bude lepšie napísať od autorov No Man’s Sky. Štúdio uvedenú hru predstavilo už skôr, no vydali ju počas tejto noci. Novinku si budete môcť zahrať hneď nasledujúci deň.  Dostupná bude pre platformy PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a Apple Arcade (iOS/Mac/TV).

V rámci traileru sme mali príhovor od jedného vývojára zo štúdia Hello Games. Budete hrať za postavu Ember. Je to stratená duša, prekypujúca šarmom.  Budete sa snažiť vrátiť domov, no zároveň pomáhať zvieratám z ich útrap. Autori nezabudli na exploráciu, puzzle prvky a mnoho ďalšieho. Viac už ale v priloženom traileri.

Zdá sa, že sa vývojári poučili zo svojich chýb, ktoré urobili pri tvorbe hry No Man’s Sky. Iste si väčšina hráčov pamätá, ako štúdio dlhé mesiace počúvalo zlosť fanúšikov. Napriek tomu, že sa vtedy na pár týždňov odmlčali, prišli späť s ospravedlnením a hru No Man’s Sky vytiahli z herného pekla. Dúfame, že The Last Campfire si takýmto osudom neprejde.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
6 X 6 - Súhrn herného a filmovo-seriálového týždňa
6 X 6 #23 – Súhrn herného a filmovo-seriálového týždňa