Do Assassin’s Creed Valhalla prichádzajú riečne nájazdy

Odoberaj novinky cez  Google News
Assassin’s Creed Valhalla aktualizácia
Zdroj: ubisoft.com

Hra Assassin’s Creed Valhalla dostala masívny update s označením 1.1.2. Veľkosť aktualizácie sa môže líšiť v rozmedzí 10 až 20 GB. Je to najväčšia aktualizácia, aká do hry zatiaľ vyšla a okrem rôznych vylepšení a optimalizácie prináša aj River Raids, teda takzvané riečne nájazdy.

Nový herný režim River Raids bol ohlásený ešte počas osláv Yule, ktoré sa v hre konali počas Vianočného obdobia. Ponúka nájazdy pre vás i vašu posádku Jomsviking. Vašou úlohou bude rabovať Anglicko vo všetkých jeho končinách, stále dookola a získavať tak cenný materiál a odmeny. Najlepšie na tom však je, že je zadarmo a pre všetkých hráčov. Stačí vám teda len stiahnuť si aktualizáciu a pustiť sa do hrania.

Aktualizácia tiež prináša tri nové schopnosti – Berserker Trap, Battle Cry a Shoulder Bash. Napríklad Berserker Trap sú jednoducho povedané uspávacie šípky prevzaté z minulých dielov Assassin’s Creed. Battle Cry je na druhú stranu schopnosť, vďaka ktorej získate väčšiu silu.

Nezabudlo sa ani na strom schopnosti. Môžete si odomknúť šesť nových schopností, ktorými sú Assassin Carry, Assassin Slide, Power Stroke, Arrow Looter, Fight Ready, Long Ship Brace. Okrem zmienených inovácií sa autori popasovali s opravou viac ako 100 chýb. Celý zoznam si môžete prečítať na oficiálnej stránke hry. Ak vás skôr zaujíma aká je hra ako taká, môžete si prečítať našu recenziu, ktorú nájdete na tomto odkaze.