Arrog dorazí na platformu PlayStation. Prejdete ju za pár minút

Odoberaj novinky cez  Google News
Arrog
Zdroj: YouTube.com

Hľadáte hru, ktorú by ste mohli pokoriť počas naplánovanej obednej prestávky, namiesto 100 hodinových RPG hier, ktorých je tak veľa na PS5 a PS4? Potom vás určite zaujme hra Arrog. Tá dorazí na obe konzoly 5. februára 2021 a jej prejdenie vám zaberie 30 minút.

Táto super krátka doba dohrania je uvedená skôr ako funkcia, než ako chyba. To sa samozrejme odrazí aj na cenovke, ktorú štúdio LEAP Game zohľadnilo. Suma za túto hru bude po uvedení na trh do obchodov v PlayStation Store iba 3 €. Informácie priniesol portál Push Square.

Arrog je jednoduchá relaxačná hra založená na zážitku z riešenia hádaniek. Tiež v nej budete „skúmať a dešifrovať záhadné podvedomie niekoho, kto sa musí naučiť prijať svoju vlastnú smrť.“ Jej minimalistický prístup k dizajnu a vizuálu, by jej údajne mohlo priniesť niekoľko ocenení.

Hráči, ktorí Arrog hrali na PC, zanechali na jeho stránke na Steamu neskutočne priaznivé recenzie. Okrem iných zaujímavých prvkov je tu pochvala za jeho ručne kreslený umelecký štýl a interaktívny príbeh. Takisto je zoznam trofejí k tejto hre veľmi jednoduchý, čiže ak zbierate platinové trofeje, túto získate v rekordnom čase.