Aragami 2 ponúkne aj co-op režim. Hry sa dočkáme na jeseň

Odoberaj novinky cez  Google News
Aragami 2 vyjde na jeseň
Zdroj: steam.com, spawn.sk

V sobotu o 17. hodine nášho času sa začala ďalšia zo série prezentácií Guerrilla Collective Showcase, ktorá, oproti včerajšku, ponúkla skutočnú nálož hier. Pozornosť pútala hneď prvá prezentovaná hra. Aragami 2 sľubuje priniesť vydarený herný zážitok, a to dokonca aj cez co-op režim.

Pre spresnenie, ide o pokračovanie indie stealth akčnej hry z roku 2016, za ktorým stoja vývojári z Lince Works. Nestáva sa často, že by nezávislí vývojári pracovali na 3D stealth hre. Možno aj to je dôvod, prečo ich titul púta pozornosť.

Aj keď v rámci prezentácie hra nedostala veľa priestoru, vývojári zverejnili na svojom kanáli rozšírený gameplay. Ten predstavuje titul, ktorý sa v niektorých momentoch podobá na Assassin’s Creed. Sledovať môžeme hlavného hrdinu, ktorý sa zakráda, aby tak zneškodnil svojich nepriateľov.

Vyzerá to tak, že titul bude miešať a spájať viaceré prvky. V ukážke napr. vidíme využitie neviditeľnosti, či iné magické schopnosti. Na druhej strane sme však nevideli situáciu, kde by hráč bojoval proti viacerým nepriateľom naraz. Vyzerá to teda tak, že v tomto prípade pôjde o čistokrvnú stealth hru.

Na Aragami 2 a co-op režim v nej si počkáme do 17. septembra tohto roka. Dovtedy môžeme sledovať napr. aj tohtoročnú E3 2021, ktorá sa dnešným dňom začína.