Apex Legends sa v novej sezóne spojí s Titanfallom

Odoberaj novinky cez  Google News
Deviata sezóna v Apex Legends
Zdroj: Respawn Entertainment

Štúdio Respawn zverejnilo nový príbehový trailer k deviatej sezóne v Apex Legends s podtitulom Legacy. Video má viac než osem minút a poukazuje na viacero momentov, s ktorými sme mohli byť oboznámení už z predošlého titulu Titanfall 2.

O prípadnom príchode Titanov do battle royale hry Apex Legends sme informovali pred niekoľkými týždňami v tomto článku. Prišiel na to istý dataminer, ktorý sa bližšie pozrel na súbory s hrou. Už vtedy boli prvé náznaky toho, že s novou postavou pribudne do hry aj nový “spoločník” – teda Titan. Nižšie si môžete prečítať najdôležitejšie body novej sezóny.

  • Kairi “Valkyrie” Imahara je dcérou Viper, jedného z pilotov Apex Predator Pilots, ktorému čelíte v Titanfall 2.
  • Viper pilotoval špeciálne upravený Northstar Titan, ktorý bol určený predovšetkým na vzdušné súboje.
  • Valkyrie využíva jadro svojho otca ako vznášadlo, čím stúpa do nebies ako prvý letový hrdina Apex Legends.

Samozrejme, nesmie chýbať nová zbraň v podobe luku. Ide o Bocek Bow a je prvou zbraňou v podobe luku a šípov. Zameraná je na strednú vzdialenosť a počítať budete každý jeden “náboj”. Kameň na kameni nezostane ani na mape Olympus, ktorá si držala svoju panenskú čistotu veľmi dlho. Deviata sezóna zaplní prekrásne mesto trávnatým porastom.

Apex Legends Legacy by sa mala začať niekedy začiatkom mája, za predpokladu, že nedostane dlhšiu pauzu od sezóny s číslom 8. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke hry.