Among Us v roku 2021 dorazí na konzoly Xbox

Odoberaj novinky cez  Google News
Among Us
Zdroj: innersloth.com

Among Us uviedol na trh Xbox Game Pass pre PC a mieri aj na Xbox Game Pass pre konzoly od nového roka 2021. Túto novinku oznámili v prispevku na Xbox blogu. Ak ste predplatiteľom Xbox Game Pas Ultimate, máte k hre okamžitý prístup. Konzoloví hráči si však budú musieť počkať až na budúci rok. Informácie priniesol portál VG247.

O tom, že Among Us je nesmierne populárny, značí aj fakt, že si hra z The Game Awards odniesla viacero ocenení. My sami sme pre vás pripravili tipy a triky ako hrať za Impostora alebo Crewmatea. Preto nie je žiadnym prekvapením, že hra chce rozšíriť svoje portfólio.

Po oznámení Xboxu na seba dlho nenechali čakať ani samotní vývojári z Innersloth, ktorí prostredníctvom Twitteru túto skvelú správu potvrdili. Rovnako však nešpecifikovali konkrétny dátum vydania, iba že to bude v roku 2021. Nebolo napísané ani o aké typy konzol pôjde, no predpokladáme, že pôjde o konzoly Xbox Series X / S a Xbox One. Among Us 15. decembra zavítal aj na Nintendo Switch, kde sa ponúka ako skvelý vianočný darček.