Amazon verí, že New World bude hit. Hra vychádza už zajtra

Odoberaj novinky cez  Google News
New World
Zdroj: playstationlifestyle.net

Už zajtra čaká Amazon veľmi dôležitý okamžik – svetlo sveta uzrie dlho očakávaná novinka New World. Na tom v Amazon Game Studios pracujú už dlho, hru dokonca ukázali v niekoľko testoch. Reakcie boli zatiaľ pozitívne, v plnom svetle sa však titul predstaví až zajtra.

Práve na utorok, 28. septembra, je totiž naplánované plné vydanie. A Amazon si zatiaľ verí. V rozhovore pre portál GamesIndustry viceprezident Amazon Game Studios, Christoph Hartmann uviedol, že predpokladá, že pôjde o hit. Štúdiám Amazonu by mal pomôcť vyrásť do nových výšin. Zároveň pôjde o prvý produkt, ktorý ukáže ich kvalitu.

Hartmann si myslí, že množstvo hráčov New World, za ktorým stojí Amazon, v minulosti odpísalo. Neverili totiž, že sa vôbec podarí hru vydať. Momentálne však vidia množstvo nadšených hráčov, ktorí im vyjadrujú podporu. Okrem toho sa vyjadril aj na margo vzťahu Amazonu a hernej divízii.

„Nemám žiadne informácie o tom, že by Amazon prestala herná divízia baviť. Vidím podporu zo všetkých strán. A akonáhle dodáme veľký hit, čo si myslím, že New World bude, dostaneme ešte viac podpory. Konečne ukážeme, čo v nás je,“ uzavrel Hartmann.

Na záver len klasická pripomienka. Pre viac herných noviniek sledujte náš web a nič podstatné z herného sveta vám neujde.