Ako odomknúť 120 FPS v hre Call Of Duty: Black Ops Cold War na PS5

Odoberaj novinky cez  Google News
Call of Duty: Black Ops Cold War na PS5
Zdroj: wallpapersden.com

Call Of Duty: Black Ops Cold War vyzerá na novej generácii konzol naozaj fantasticky s nádhernými detailami, ray-tracingom a plynulými snímkami obrazovky. Pokiaľ chcete posunúť hranicu snímkov obrazovky ešte vyššie, môžete si to nastaviť. Je to však trochu komplikovanejšie pokiaľ neviete ako na to. My vám teraz prinášame návod ako sa dopracovať k 120 snímkom za sekundu na PS5.

Metóda zapnutia 120 Hz v Call Of Duty: Black Ops Cold War, ktorú potrebujete k dosiahnutiu vysokých snímkov obrazovky je trochu divná, pretože sa môže zdať, že je to niečo, čo hra nepodporuje. Informoval o tom portál GameSpot.

Musíte prejsť do systémového nastavenia PS5 a nastaviť režim výkonu konzoly nad základným nastavením hry. Keď to spravíte musíte hru reštartovať, aby sa zmena prejavila. V tomto je tento titul špeciálny. Väčšina hier totiž reštart nevyžaduje.

Ak chcete hrať hry v rozlíšení 4K so 120 snímkami za sekundu, musíte mať tiež televízor, ktorý podporuje HDMI 2.1. Je to relatívne nová špecifikácia portov a káblov. Ktokoľvek nebude mať túto verziu HDMI rozhrania, tak uviazne na 60 snímkoch za sekundu.