Aj Humble Bundle ponúka strašidelný balíček hier

Odoberaj naše novinky cez  Google News, sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming alebo priamo na našom  YouTube
Humble Bundle
Zdroj: spawn.sk

Naprieč všetkými obchodmi, ktoré ponúkajú počas roka rôzne zľavy, kolekcie a bonusy, je Humble Bundle určite ten lepší. Nielen že pravidelne obnovuje ponuku zaujímavých hier vo svojom vlastnom obchode, ale ponúka aj rôzne balíčky za nízke ceny. Medzi posledné také ponuky patrí aj taká, ktorá ponúka strašidelné hry vrámci Halloweenu.

Kolekcia sa volá Thrills and Chills a ponúkne všetko to, čo taký fanúšik strašidelných hier hľadá. Balíček je naozaj obsiahly a záleží len na vás, koľko prispejete. Tak ako vždy pri balíčkoch od Humble Bundle, môžete sa rozhodnúť koľko z vašich peňazí pôjde na charitu a koľko vývojárom. Hráči, ktorí si kúpia balíček v minimálnej hodnote 15 dolárov, dostanú dokopy 10 strašidelných hier a 2 soundtracky. Hodnota tejto kolekcie je približne 180 dolárov.

Pre tých, ktorí fungovanie Humble Bundle nepoznajú tu máme krátke vysvetlenie. Všetky balíčky sú zvyčajne rozdelené do troch verzií. Pri najnižšej môžete prispieť koľko chcete, minimálne však aspoň jeden dolár. Zvyšné dve verzie sa líšia v minimálnej cene, ktorú za ne musíte zaplatiť. Ako bonus však dostanete ďalšie hry, väčšinou väčšie a kvalitnejšie.

Najnižšia verzia strašidelného balíčku obsahuje hry Pacify a Distraint 2. Obe sú to skvelé tituly. V Pacify sa zúčastnite pátrania po strašidelnom dome a pozvať si môžete až troch priateľov. Na druhú stranu Distraint 2 je 2D psychologický horor a zhostíte sa v nej úlohy Princea. Vaším cieľom bude riešiť rôzne hlavolamy, hádanky a postupne tak odkrývať rôzne tajomstvá.

Ďalšia, vyššia verzia balíčku obsahuje ďalších 5 hier navyše a zaplatiť za ňu musíte minimálne 9 dolárov. Okrem vyššie spomínaných dvoch hier dostanete aj interaktívny horor The Letter a hru Darq, ktorá sleduje príbeh chlapca uväzneného v nočnej more. Ďalej hry Blood: Fresh Supply, Desolate a Detention.

Posledná a najdrahšia verzia (minimálne 15 dolárov) ponúka k tomu ďalšie 3 hry. The Blackout Club je tímová hra, v ktorej tínedžeri hľadajú príčinu zamorenia ich mesta. Ak máte skôr chuť na akciu, nájdete v balíčku aj hru Dusk, ktorá sa inšpirovala strieľačkami ako Doom alebo Quake. Poslednou dostupnou hrou v tretej verzii je Layers of Fear 2. Tá je však dostupná aj zadarmo na Epic Store, ako sme upozornili už skôr.

Celú kolekciu a všetky verzie strašidelného balíčka nájdete na tomto odkaze. Ak vás zaujímajú ďalšie hry, ktoré si môžete zahrať (nie len) počas Halloweenu, kliknite na tento odkaz. Pripravili sme si pre vás sériu špeciálnych článkov, v ktorých vám odporúčame tie najlepšie hororové hry pre PC, Xbox a PlayStation.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

 • Najlepšie animované seriály na Netflixe, ktoré záujmu hlavne dospelých 29. novembra 2020
  Mnohí z nás si z času na čas radi pozrú dobrý film, či seriál. V tomto článku by sme vás chceli upozorniť na niekoľko zaujímavých animovaných seriálov, ktoré však skôr záujmu dospelé publikum. Všetky sú okrem iného dostupnými prostredníctvom platformy Netflix. BIG MOUTH BIG MOUTH je prvým animovaným seriálom, ktorý nám padol do oka. Ide […]
  Martin Borko
 • Google chce obmedziť používanie smartfónu počas chôdze. Táto nová funkcia zavíta do Androidu! 29. novembra 2020
  Digitálna rovnováha od spoločnosti Google je vcelku známou službou, ktorá ponúka prehľadné štatistiky o tom, ako používame naše zariadenia. Rovnako disponuje viacerými funkciami. Napríklad si môžete pomocou služby nastaviť režim nerušenia, či obmedzenie prístupu do jednotlivých aplikácií potom, ako prekročíte povolený čas. Nová verzia aplikácie, ktorá sa objavila v obchode Google Play v rámci BETA zostavenia, […]
  Martin Borko
 • Huawei pracuje na kamerovom module, aký sme doposiaľ ešte nevideli 29. novembra 2020
  Huawei by mohol v nadchádzajúcej vlajkovej lodi z modelového radu „P“ priniesť kameru, akú sme doposiaľ ešte v smartfóne nevideli. Ide konkrétne o nový kamerový modul, ktorý využíva tekuté šošovky. Odhaľuje to najnovší patent spoločnosti, na ktorý poukazuje portál Gizmochina.com. Podľa publikovaných správ, nová technológia kvapalných šošoviek by sa mala začať vyrábať už v priebehu nasledujúceho roka. Mohla by sa […]
  Martin Borko
 • Telekom opäť rozdáva 15 GB dátový balíček. Aktivovať si ho môžu všetci zákazníci s paušálmi 29. novembra 2020
  Zákazníci slovenského Telekomu si môžu už od zajtrajšieho dňa, t.j. 30.11., aktivovať bezplatný balíček až 15 GB dát. Pomerne veľký predvianočný darček od slovenského Telekomu si môžu v mobilnej aplikácii aktivovať všetci zákazníci s aktívnymi paušálmi. Balíček je dostupný pre takmer všetkých zákazníkov Bezplatný 15 GB dátový balíček je podľa Telekomu určený pre rezidenčných a […]
  Tomáš Sedláček
 • Prečítajte si príbeh kapitána, ktorý visel za nohy z lietadla, 5-tisíc metrov nad zemou 29. novembra 2020
  V roku 1990 došlo k nehode na palube lietadla British Airlines. Jedno z okien v pilotnej kabíne sa uvoľnilo a jeden z pilotov bol vytiahnutý cez okno von z lietadla. Šťastím bolo, že nohy ostali v kabíne, a tak ho mohla posádka držať, kým sa kopilot pokúsil o núdzové pristátie, píše portál IFLScience. Konkrétne išlo o let s číslom 5390, ktorý odlietal z letiska v […]
  Richard Zliechovský
Zaujímavý článok
Cyberpunk 2077 - ilustračná foto
Cyberpunk 2077 sa dostáva k prvým hráčom