Age of Empires 4 sa dnes dočká nových gameplay záberov

Odoberaj novinky cez  Google News
Age of Empires 4
Zdroj: Youtube.com

Štvrté pokračovanie strategickej série Age of Empires, ktoré bolo predstavené ešte v roku 2017, sa dnes v podvečernom streame ukáže v nových záberoch. Fanúšikovia tejto značky by preto dnešný stream nemali vynechať. Prenos sa totiž bude venovať značke ako celku. Informuje o tom portál PC Gamer.

Čas dnešného prenosu je naplánovaný na 18:00 hodinu. Sledovať ho bude možné cez YouTube a hlavným obsahom by mala byť práve spomínaná ukážka Age of Empires 4. Okrem toho by sme sa mali dozvedieť viac noviniek o definitívnych edíciách druhého a tretieho dielu.

Zo štvorky by k nám okrem gameplay záberov mali prísť aj informácie o civilizáciách či kampaniach. Pôjde tak o najväčšiu akciu, ktorej sa hra od minulého roku dočkala.

O vývoj štvrtého dielu sa stará štúdio Company of Heroes Relic Entertaiment. Hra bola zatiaľ ohlásená len pre PC, avšak je stále možné, že sa dostane aj na konzoly Xboxu. Dátum vydania však zatiaľ stále nebol oznámený. Možno sa tak stane počas dnešného streamu, na tej si však ešte pár hodín počkáme.

Na záver len dodáme, že o dnešnom vysielaní sme vás informovali aj pred necelým mesiacom. V článku sme vám okrem iného priniesli aj vyjadrenie samotného Microsoftu, takže ak ste na to zabudli, určite sa k nemu vráťte.