6 X 6 #6 – Súhrn herného a filmovo-seriálového týždňa

Filmovo-herný týždenník

Odoberaj naše novinky cez  Google News, sleduj náš herný stream na  Facebook Gaming alebo priamo na našom  YouTube
6 X 6 - Súhrn herného a filmovo-seriálového týždňa
Zdroj: Spawn.sk

Po týždni sme tu opäť so 6 X 6, šiestimi najdôležitejšími správami zo sveta videohier a šiestimi zo sveta filmov a seriálov.

Videohry

 • Sony pripravuje patch, ktorý vylepší hru The Last of Us na PS5. Tešiť sa však môžu aj majitelia PS4, lebo zmien sa dočkajú aj oni.
 • Uplynulý týždeň sme si mohli zadarmo vyskúšať Fallout 76. Pomohlo vám to rozhodnúť sa či si hru kúpite?
 • Hideo Kojima potvrdil prácu na novom projekte. Podrobnosti však neprezradil.
 • Sony začalo potichu nasadzovať nový vzhľad PS Store. Hráči sa sťažujú na chýbajúce funkcie, avšak oficiálne ešte nič nebolo spustené, takže si na prípadnú kritiku radšej ešte počkáme.
 • Cyberpunk 2077 bude mať lip sync vo všetkých verziách jazykoch. Čo to znamená si môžete prečítať v samostatnom článku, ktorý sme vám počas týždňa priniesli.
 • Ubisoft priblížil fungovanie mikrotransakcií v hre Watch Dogs: Legion. Za reálne peniaze budete môcť získať kozmetické úpravy postáv.

Filmy a seriály

 • Strážcovia vesmíru (nie Galaxie od Marvelu, pozn. redaktora) sa dočkajú ďalšieho rebootu. Pracovať na ňom bude tvorca seriálu The End of the F***ing World, Jonathan Entwistle.
 • Štúdio Universal Pictures potvrdilo plány ukončiť filmovú sériu Rýchlo a zbesilo jedenástym filmom. Nebude to však znamenať koniec značky ako takej.
 • Marvel uvažoval o nasadení filmu Black Widow na platformu Disney+. Nakoniec sa po neúspechu s Mulan či Artemis Fowl rozhodli pred odklad na rok 2021.
 • Netflix potvrdil pokračovanie natáčania štvrtej série Stranger Things.
 • Keď už spomíname Netflix, tak pred pár dňami tam dorazila tretia séria obľúbenej šou Davida Lettermana, v ktorej sa ako hosť predstaví napr. aj Robert Downey Jr. – teda predstaviteľ Iron Mana.
 • Arnold Schwarzenegger sa zotavuje po druhej operácii srdca. Prostredníctvom príspevku na Twitteri odkázal, že sa má dobre a zároveň sa poďakoval nemocnici za starostlivosť.

6 X 6 vám opäť prinesieme aj o týždeň.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o danej chybe napíšeš na kontakt@spawn.sk prípadne našu prácu podporíš jednoduchým lajkom na  Facebooku, followom na Instagrame aj odberom na  Google News. Prostredníctvom FB a IG sa budeme snažiť čo najskôr pridať dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete. Určite nevynecháme ani súťaže, ankety a recenzie :)

Sociálne siete

RSS Vosveteit.sk

 • Huawei pracuje na kamerovom module, aký sme doposiaľ ešte nevideli 29. novembra 2020
  Huawei by mohol v nadchádzajúcej vlajkovej lodi z modelového radu „P“ priniesť kameru, akú sme doposiaľ ešte v smartfóne nevideli. Ide konkrétne o nový kamerový modul, ktorý využíva tekuté šošovky. Odhaľuje to najnovší patent spoločnosti, na ktorý poukazuje portál Gizmochina.com. Podľa publikovaných správ, nová technológia kvapalných šošoviek by sa mala začať vyrábať už v priebehu nasledujúceho roka. Mohla by sa […]
  Martin Borko
 • Telekom opäť rozdáva 15 GB dátový balíček. Aktivovať si ho môžu všetci zákazníci s paušálmi 29. novembra 2020
  Zákazníci slovenského Telekomu si môžu už od zajtrajšieho dňa, t.j. 30.11., aktivovať bezplatný balíček až 15 GB dát. Pomerne veľký predvianočný darček od slovenského Telekomu si môžu v mobilnej aplikácii aktivovať všetci zákazníci s aktívnymi paušálmi. Balíček je dostupný pre takmer všetkých zákazníkov Bezplatný 15 GB dátový balíček je podľa Telekomu určený pre rezidenčných a […]
  Tomáš Sedláček
 • Prečítajte si príbeh kapitána, ktorý visel za nohy z lietadla, 5-tisíc metrov nad zemou 29. novembra 2020
  V roku 1990 došlo k nehode na palube lietadla British Airlines. Jedno z okien v pilotnej kabíne sa uvoľnilo a jeden z pilotov bol vytiahnutý cez okno von z lietadla. Šťastím bolo, že nohy ostali v kabíne, a tak ho mohla posádka držať, kým sa kopilot pokúsil o núdzové pristátie, píše portál IFLScience. Konkrétne išlo o let s číslom 5390, ktorý odlietal z letiska v […]
  Richard Zliechovský
 • Teória veľkého tresku ukrýva veľa nejasností: Britský astrofyzik si dokonca myslí, že je nesprávna 28. novembra 2020
  Jeden z teoretických fyzikov inštitútu MIT, Alan Guth, tvrdí, že teória veľkého tresku mnohé veci nevysvetľuje. Nevieme čo explodovalo, prečo to explodovalo, alebo čo sa dialo pred veľkým treskom, píše portál DailyGalaxy. Teória veľkého tresku je tou najpopulárnejšou teóriou od čias Einsteinovej teórie relativity. Aj astronóm Carl Sagan tvrdil, že ak ju chceme prijať, potom sa […]
  Richard Zliechovský
 • Objav života na Marse by bola pre ľudstvo zlá správa, kvôli teórii veľkého filtra 28. novembra 2020
  Ak nás čítate, určite ste si všimli sériu článkov, ktoré vysvetľujú Fermiho paradox a jeho možné riešenia. V skratke, Fermiho paradox tvrdí, že vo vesmíre existuje veľká pravdepodobnosť existencie života. Paradox je v tom, že doteraz sme nenašli žiadne dôkazy o jeho existencii. Portál IFLScience píše, že ak by sa nám podarilo objaviť život na Marse, pravdepodobne by nešlo […]
  Richard Zliechovský
Zaujímavý článok
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 zhltne pri hraní množstvo vášho času